WhatsApp Sipariş Hattı
Yeni Aspire Flexus Q Kartuş Daha büyük görüntüle

Aspire Flexus Q Kartuş

079PMT1802

Yeni ürün

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 31 Olabilir Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 60.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 200 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 200 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 6.00 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


200.00 TL

İstek listesine ekle

Daha fazla bilgi

Aspire Flexus Q kartuş, Flexus Q elektronik sigara kitinize uyan, kullanımı kolay bir yedek parçadır. 2 ml'ye kadar likit tutabilir ve Aspire Flexus coil serisiyle uyumlu olduğu için, bir MTL (Ağızdan Akciğere) vaping stilini deneyimleyeceksiniz. Her iki coil de ayrı satılır ve bir sigaranın solunmasını taklit ederek daha gizli bir buhar miktarı oluşturur.

Doldurulabilir 2ml Kapsül
MTL Elektronik Sigara
Aspire AF Coil Uyumlu
Yan Dolgu
50/50 ve Yüksek PG Likitleri Destekler

Flexus Q pod'unuzu doldurmak için yan taraftaki silikon tapayı çıkarmanız yeterlidir ve 2 ml'ye kadar likit ile doldurabilirsiniz. 0.6 Ohm coil, 1.0 Ohm versiyonundan biraz daha fazla buhar üretir, ancak her ikisi de mesh yapısı sayesinde gelişmiş bir tat sunar. En iyi sonuçlar için, hangi coili seçerseniz seçin, 50/50 veya yüksek PG konsantrasyonuna sahip bir likit kullanmanızı öneririz.

Kutu İçeriği

1* Aspire Flexus Q Kartuş