WhatsApp Sipariş Hattı
İndirimli Fiyat!

-10.00 TL

Aspire Cobble Aio Pod Kartuşu 3'lü Paket Daha büyük görüntüle

Aspire Cobble Aio Pod Kartuşu 3'lü Paket

079PMT38

Yeni ürün

Aspire Cobble Aio Pod Kartuşu 3’lü Paket bu alanda daha uzun süreli bir tercih yapmak isteyenlerin incelemesi gereken bir üründür. 3’lü paketinde satılan ürünün kutu içeriğinde aspire cobble aio pod kartuş 1.8ml, 1.4ohm bvc coil ve kullanım kılavuzu yer alır. Konuya daha kaliteli ve verimli bir çözüm getirmek isteyenler için ideal bir seçenek olarak ön plana çıkacaktır.

Daha fazla bilgi

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 03 Şubat Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Mng Kargo : 20.00 TL (500 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 100 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 100 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.00 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


100.00 TL

110.00 TL

İstek listesine ekle

Bilgi kartı

Tank Kapasitesi 1.8 ml
Kutu İçi Adeti 3 Adet
Ohm 1.4Ω

Daha fazla bilgi

Pod mod e-sigaralar temel olarak oldukça güvenli ve kolay bir kullanıma sahiptir. Üstelik diğer modellere göre çok daha rahat şekilde şarj edilebilir. Pod modu devamlı olarak kullanmaya devam edebilmek için kartuşun değiştirilmesi yeterli olacaktır. Kartuş bittikçe yerine yenisini takarak kullanımına devam edebilirsiniz.

Öte yandan salt likit seçenekleri de bu alanda sizi bekliyor olacak. Aspire Cobble Aio Pod Kartuşu 3’lü Paket pod mod sigara modellerinde sıklıkla kullanılan bir kartuş seçeneğidir. Pod kartuş modeline daha özenli bir seçim yapmak isteyenlere önerilen bir seçenektir.

Aspire Cobble Aio Pod Mod Elektronik Sigara Kartuşu 3'lü Paket. Sigarayı bırakmak isteyenlerin ilk olarak baktığı seçeneklerden biri olan elektronik sigaralara ilgi artarak devam etmektedir. Nikotinlerin genel olarak tütün yaprağından elde ediliyor olması ve duman yerine buharla kullanıma elverişli olması, gerçek sigaraya nazaran biraz daha zararsız olmasına neden olur.

Bu nedenle e-sigara sektöründe de her geçen zaman biraz daha fazla yenilikle karşı karşıya gelinmesi söz konusu olmuştur. E-sigaralarda devrim boyutundaki yeni gelişme ise pod mod e-sigara modelleri olmaktadır. Bu yeni teknoloji e-sigarayı biraz daha güvenilir, kolay kullanımlı ve zararsız bir hale getiren bir özelliktir.

Pod mod tercihinin bu kadar fazla artmasının nedeni ise daha ince bir yapıya sahip olması ve gerçek sigaraya büyük bir benzerlik göstermesidir. Bu yüzden ilk olarak e-sigara deneyimine başlayan kişiler tercihini bu modellerden yana kullanıyor.

Pod mod kullanıcıları farklı aromadaki kartuşlar yardımı ile e-sigara modelini daha uzun bir süre boyunca kullanabilirler. Bu şekilde eskiye nazaran konu hakkında daha verimli bir sonuç almak ve soruna doğru bir çözüm bulmak mümkün olacaktır. 

Aspire Cobble Aio Pod Kartuşu Kutu İçeriği

  • 1x Aspire Cobble AIO Pod Kartuş 1.8ml
  • 1x 1.4ohm BVC Coil
  • 1x Kullanım Kılavuzu