WhatsApp Sipariş Hattı
Dinner Lady Flip Flop Lychee Daha büyük görüntüle

Dinner Lady Flip Flop Lychee

Yeni ürün

Summer Holidays tarafından sunulan Flip Flop Lychee e-likiti, baştan sona tatlı ve ekşi notaların bir kombinasyonunu içerir. Hassas bir lychee aroması, keskin bir son tat için narenciye ve buz kombinasyonuyla nefes verirken karşısına çıkan işleri başlatır.

Daha fazla bilgi

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 795 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 795 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 23.85 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


795.00 TL

İstek listesine ekle

Daha fazla bilgi

İÇERİK

Narenciye, Buz, Mentol

Büyük bir turunçgil patlaması yaptık ve onu Asya Lychee ve güneşin tadını çıkarmak için liberal bir buz fırtınasıyla dengeledik. Summer Holidays Dinner Lady'den Flip Flop Lychee, Asya Lychees, narenciye ve buzun egzotik bir karışımıdır. Meyveli vape suyu aromalarını seviyor musunuz? Biraz farklı bir şey denemeye hazır mısınız? Flip Flop Lychee vape suyu, tatlı lychee aroması, çarpıcı narenciye meyveleri ve soğuk bir mentol atışının sulu bir karışımıdır. Bu lezzet fantezisi, her nefes alışınızda damak tadınızı tazeleyecek. Yaz ortası, yani hepimiz bu ferahlatıcı meyveli tatları her zamankinden daha çok arzuluyoruz. Neyse ki, Yaz Tatilleri Flip Flop Lychee vape suyu ile kurtarmaya geldi. Flip Flop Lychee, sadece bir nefesten sonra damağınızı tamamen tazelenmiş ve tatmin hissettirecek egzotik ve parlak meyveli iyilikle patlayan nefis bir likittir. Flip Flop Lychee vape suyunu soluduğunuzda, parlak narenciye aromaları susuzluğunuzu giderirken her tat tomurcuğunu gıdıklar. Nefes verirken, soğuk mentol sizi soğuturken cesur lychee aroması dilde patlar.

 

 

Dinner Lady Flip Flop Lychee LİKİT

VG- PG Oranı: %70 VG- %30 PG

Nikotin Seçenekleri: 3-6mg

Şişe boyutu: 60ml

 

Salt likitler pod mod cihazlar ile kullanıma uygundur. Normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.