×

EsigaramTr Özel Arama Motoru

Yeni Eagle Fresh Salt Likit 30ml Daha büyük görüntüle

Eagle Fresh Salt Likit 30ml

Yeni ürün

Elma, Mentol ve Buz Aromalı

Daha fazla bilgi

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 01 Aralık Çarşamba günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Mng Kargo : 18,00 TL (300 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 50 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 50 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 1,50 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


50,00 TL

Daha fazla bilgi

Eagle Fresh Salt Likit 30ml plastik şişede yer alan Elma, Mentol ve Buz Aroma karışımlı salt likittir. Elektronik sigara kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri, içerisinde kullanılacak olan dolum likitleridir. Elektronik sigaramızdaki kartuş içerisine doldurulan sigara likitleri, buhar haline dönüşmektedir.

Eagle Fresh Salt Likit 30 ML İçeriği

Eagle Fresh Salt Likit Mentol, Elma ve Buz karışımı aromalardan oluşur. 30ml ebatta, 35mg ve 50mg nikotin seçenekleri mevcuttur. Yüksek kalitede nikotin ve aromalar kullanılmış olan Eagle Fresh salt likit beklentileri karşılayacak niteliktedir. Doyurucu, boğazı yakmayan yapısı keyifli bir içim sunar.

Elektronik Sigara Likiti Nedir?

Elektronik sigara likit, ana maddesini gliserinin oluşturduğu, çeşitli aromalar ve nikotinle zenginleştirilmiş elektronik sigara malzemesidir. Elektronik sigara likit içindeki gliserin, vg (bitkisel) yada pg (sentetik) türde olabilir.

PG (propilen glikol), iyi buhar veren ve düşük ışık sıcaklığa sahip tatlandırıcılardan oluşur. Aromaları güçlendirerek tatlarını geliştirir ve nikotinle birleştirir. Boğaza vuruş hissi sağlar. Pg kozmetik, medikal ve gıda endüstrilerinde kullanılmaktadır.

VG ise, hafif derecede tatlı olan bir yapıdadır. Çok yoğun buhar üretir. Bitkisel gliserin bazı gıda ürünlerinde bulunur ve doğru miktar ayarlandığında zararı bulunmaz.

PG bazlı likit, VG olanlardan daha güçlü boğaz vurumu ve daha saf lezzet sağlar.

VG bazlı likit, PG olanlardan daha fazla buhar sağlar, aralarında tercih sizin zevkinize kalmıştır.

Aromalar ise, likite tat verir, bunlar doğal aromatik ya da sentetik olabileceği gibi, ikisinin karışımından da yapılmış olabilmektedir. Her zevke hitap edebilecek türde meyve, tahıl, tütün ya da karışık aromalı likitler bulunmaktadır.

Sahte Likitler Nasıl Anlaşılır?

Sağlık açısından en önemli konu budur. Çünkü çektiğimiz buhar direk organlarımıza nüfus edecektir. Peki, sahte likitleri nasıl ayırt edebiliriz, belirleyici birkaç ipucu verelim.

Sahte likit düz ve kalitesiz plastik ambalajlarda olabilir.

  • Sahte likit şişelerinde bandrol yoktur.
  • Şişelerin üzerinde mg seviyesi belirtilmemiştir.( Mg buharın sertlik ve nikotin doygunluk oranı olarak tanımlanabilir.)
  • Sahte likit şişelerin üzerinde son kullanma tarihi bulunmayabilir.
  • Sahte Likitler daha akışkan yapıdadır.
  • Sahte şişenin kapağında plastik kilit yoktur.
  • Sahte şişe üzerinde güvenlik şeridi bulunmayabilir
  • Bazı markaların şişe ebatları standarttır. Farklı ebattaki şişeler sahtedir.

İnsan sağlığı açısından bu hususlar çok önemlidir. Orjinal likit kullanımından kesinlikle ödün verilmemelidir. Eagle Fresh salt likit sevilen likitler arasındadır.

Write a review

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

Bu ürünü alan müşteriler bunları da aldılar: