WhatsApp Sipariş Hattı
Eleaf EC Coil 5'li Paket - 0.3 Ohm Daha büyük görüntüle

Eleaf EC Coil 5'li Paket - 0.3 Ohm

082PMT619

Yeni ürün

Eleaf size daima en iyiyi sunmak için EC head'i tüm cihazlara uyumlu olarak geliştirdi. Bu nedenle, EC head, ijust 2, just s, melo 3 ve diğer atomizerlerinizi daha verimli kullanabilirisiniz.. Daha iyi bir buhar sağlamak için ısıtıcı teller 0.4mm kalınlığında üretilmiştir.

Daha fazla duman isteyen kullanıcılarının taleplerini, büyük hava deliği ile daha fazla hava yolu açarak karşılar.

Daha fazla bilgi

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 28 Olabilir Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 60.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 150 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 150 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 4.50 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


150.00 TL

İstek listesine ekle

Bilgi kartı

Kutu İçi Adeti 5 Adet
Ohm 0.3Ω

Daha fazla bilgi

ÜRÜN TANITIMI

Hazır coil kullananların ilk tercihleri arasında yer alan Eleaf EC Coil 0.3 ohm 5 li Paket, cihazınızdan daha fazla performans almanızı sağlamaktadır.

Eleaf EC Coil 0.3 ohm 5 li Paket, ile uyumlu olan cihazları aşağıda sizler için listeledik. Kullanıcılara daima en iyi ürünleri sunmak için çalışan Eleaf markası cihazlar ile elektronik sigara keyfine doyamayacaksınız. Yoğun buhar performansı ve yumuşak boğaz vurumu ile keyifli içim deneyimi yaşayacaksınız.

Eleaf EC Coil 0.3 ohm, yanında yer alan tırnaklar cihazınıza daha sıkı takmanızı sağlayacaktır. Likit aromasının lezzetini saf bir şekilde sunması için marka coili %100 organik pamuktan üretmiştir.

 

 

PARAMETRELER

Eleaf 0.3 Ohm Coil uyumlu cihaz

Eleaf iJust 2

Eleaf ijust 2 mini

Eleaf istick pico

Eleaf melo 2

Eleaf melo 3

Eleaf melo 3 mini

Eleaf İjust S

 


PAKET İÇERİĞİ

Eleaf EC Coil 5'li Paket - 0.3 Ohm