WhatsApp Sipariş Hattı
Halo Vice Disposable Pod (Subzero) Daha büyük görüntüle

Halo Vice Disposable Pod (Subzero)

010PMT365

Yeni ürün

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 07 Şubat Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Mng Kargo : 20.00 TL (500 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 50 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 50 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 1.50 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


50.00 TL

İstek listesine ekle

Daha fazla bilgi

Halo, VICE olağanüstü tek kullanımlık elektronik sigara sunuyor. VICE tüy kadar hafiftir. Cihazın altında, kullanıcılar 1 mm'ye 1 mm hava akışı giriş yuvasıyla birlikte bir pil ışığı göstergesini görebilir. VICE'ın üst kısmında, cihaza yerleştirilmiş konik bir ağızlık bulunur. VICE'a güç vermek için 230mAh dahili bir batarya ulunmaktadır. Şarj bittiğinde kullanıcılar cihazı sorumlu bir şekilde elden çıkarabilir. Pil gücü, VICE'ın kullandığı 1.8 ohm atomizer ile mükemmel bir şekilde eşleşir.

Halo Vice, dört ayrı nikotin tuzu aromasıyla önceden doldurulmuş olarak gelen 1 ml likit kapasitesine sahiptir. Her VICE Disposable Pod beraberinde 50mg nikotin içeren kartuş ile birlikte gelir.

Pakette 1 adet olarak gelir.