WhatsApp Sipariş Hattı
Juul Pod Yedek Kartuşu 4'lü Daha büyük görüntüle

Juul Pod Yedek Kartuşu 4'lü

Yeni ürün

Dünya üzerinde geçtiğimiz senelerde başlayan sigara ve tütün ürünlerini bırakma hareketi, günümüzde de halen devam ediyor. Birçok olumsuz etkisi bulunan sigara, hükümetlerin bu konuda vergi artırımı ve bilinçlendirme çalışmalarının da yürütülmesi ile yerini daha teknolojik ve daha az zararı bulunan cihazlara bırakıyor.

Elektronik sigaralar, son 10 yılda kullanımı gittikçe artan, sigara ve diğer tütün ürünlerine göre kullanımı daha kolay ve maliyeti az olan ürünlerdir. Juul POD sistem, en çok tercih edilen, Amerika menşeili, elektronik sigara kullanmayı sevenlerin favorilerinden olarak yorumlanabilir.

Daha fazla bilgi

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 23 Şubat Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Mng Kargo : 60.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 230 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 230 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 6.90 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


230.00 TL

İstek listesine ekle

Bilgi kartı

Tank Kapasitesi 0.7 ml
Kutu İçi Adeti 4 Adet
Ohm 1.4Ω

Daha fazla bilgi

Juul Pod elektronik sigara sistemi paket halinde satılan, likit ve nikotin sisteminin karıştırılarak bir arada kullanıldığı, oldukça başarılı bir elektronik sigaradır. Özellikle Amerika’da son derece meşhur olan Juul Pod’u Türkiye’de sadece güvenilir yerlerden almak gerekmektedir. Çünkü cihaz üstün teknolojik yöntemler kullanılarak oluşturulmuş, ancak ülke çapında taklitleri de artan ürünler arasında yer almaktadır. Juul Pod yedek kartuşu, özellikle sigara tüketiminiz gün içerisinde fazla ise, kullanacağınız yedek bir likit cihazı ile size beklenen etkiyi verecek ve nikotin yoksunluğunuzu gidermenize yardımcı olacak unsurlar arasında bulunmaktadır.


Likit ve kartuşun üst üste birbirini dengeleyecek şekilde kullanımı, kişinin aynı sigara gibi çektiği nefesten tat almasına imkan sağlamaktadır. Bu ürünü kullanan kişilerin yorumları incelendiğinde, pek çok kullanıcının özellikle aromalı olan Juul Podları sigaraya göre çok daha fazla tercih ettiğini söylemek mümkündür. Juul pod mod elektronik sigara kartuşu

tekrar doldurabilir özellikte olan kartuşlardır. Tek kutuda 4 adet mevcuttur. 6 çeşit aroma mevcuttur. İstediğiniz aromayı sipariş verebilirsiniz.

Yedek kartuşları, internet üzerinden ya da Amerika’da yaşıyorsanız bizzat mağazalardan edinebilmeniz mümkündür. Juul marka bir elektronik sigara kullanıyorsanız, 4 farklı türde POD satın alabilmeniz mümkündür. Yedek kartuşlar, tekli tekli satılabildiği gibi, bir başlangıç kiti paketi ile de satılabilmektedir. POD kartuşu arıyorsnaız, tercih edebileceğiniz aromalar, Krem Brüle, Virginia Amerikan Tütünü, Meyve Medley ve Nane tatlarından dilediğinizi tercih edebilmeniz mümkündür. Ürünü satın alırken, güvenilir bir yerden almanızın önemi büyüktür. Çünkü Juul orijinalinde, uzmanlar tarafından kontrol eden bir sistem ile yüksek mühendislik yöntemleri kullanılarak oluşturulmuştur. Bu ürünlerin tercih edilmelerinin başlıca nedenleri arasında doğrudan tek bir kapsül ile POD’u tüketebilmek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Juul Pod yedek kartuşu edinmek isterseniz, sitemizden kargo ücretsiz kapıda ödeme güvenli ödeme seçeneklerini kullanıp sipariş vererek, Türkiye sınırları içerisinde ortalama 3-5 gün; yurt dışından temin ettiğinizde de 7-20 gün arasında adresinize teslim alabilmeniz mümkündür. E-pod sistemi, likit ile beraber kullanılan bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Kapsüller aynı puro ya da aromalı bir sigara içiyormuşçasına ağızda hoş bir tat bırakırken, likitler, sigara dumanında çıkan buharın daha şiddetlisini çıkarmanıza vesile olmaktadır. Özellikle ağızda ya da kıyafetlerde bir koku bırakmıyor olması bu cihazın kullanılmasının başlıca nedenleri arasında yer almaktadır.

Juul POD yedek kartuş alacaksanız, farklı nikotin oranlarına bağlı olarak bir ürün temin etmeniz mümkündür. Birçok satıcı, 0;0.3 ve 0.6 oranlarında nikotin bazlı ürünü sizlere sunmaktadır. Arzu etmeniz halinde doğrudan nikotinsiz POD’u seçerek de kullanmaya başlamanız mümkündür. Bununla beraber, elektronik sigaralar daha çok tütün ve sigarayı bırakmaya yönelik olduğundan ötürü, nikotinsiz olanları, sigarayı bırakmaya çalışan kişilerde doğrudan etki etmeyebilir. Çünkü bu kişilerde nikotin bağımlılığı söz konusu olacaktır. Benzoik asit ve nikotin aynı sigarada olduğu gibi elektronik cihazların da temelini oluşturan unsurlar arasında yer almaktadır.

Juul Pod Kartuşu Kutu İçeriği

4 Adet Juul Pod Kartuşu

Juul Pod kartuşunun 6 çeşit aroması mevcuttur. Mango, Nane, Amerikan Tütünü, Karışık Meyveli, Vanilyalı ve Salatalık Aromalı

Aksesuarlar