WhatsApp Sipariş Hattı
Bo Plus Mi 5 Kartuş 3'lü Paket Daha büyük görüntüle

Bo Plus Mi 5 Kartuş 3'lü Paket

088PMT28

Yeni ürün

Pod mod kartuş konusunda doğru ve uzun ömürlü bir tercih olarak karşınıza çıkacak Bo Plus Mi 5 Kartuş 3’lü Paket konudan ekstra verim almanıza neden olacaktır. Bu sayede uzunca bir süre kartuş sorununu düşünmeye gerek kalmadan e-sigara kullanımına devam edebilmeniz mümkün bir hale gelir.

Daha fazla bilgi

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 28 Olabilir Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 60.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 100 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 100 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.00 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


100.00 TL

İstek listesine ekle

Bilgi kartı

Tank Kapasitesi 1.5 ml
Kutu İçi Adeti 3 Adet

Daha fazla bilgi

Bo Plus Mi 5 Kartuşu 3’lü Paket halinde satışa sunulan bir üründür. Böylelikle kartuş bittiğinde kartuş satın alma sorununa çözüm sağlayarak, yeni kartuş ile değiştirme şansını elde edebilirsiniz. Bu şekilde ürünün sağlamış olduğu kolaylık sayesinde kartuş sorununa uzun zamanlı olarak veda etmeniz mümkün bir hale gelecektir.

Bo Plus Mi 5 Kartuşları 3’lü Paket ile kullanabileceğiniz pod mod e-sigara oldukça zararsız ve doğal bir yöntem olarak sigarayı bırakma konusunda size yardımcı olur. Özellikle sigarayı bırakma sürecinde çevrenizi ve kendinizi mümkün olduğu kadar sigaranın en zararlı etkilerinden kurtarmak isterseniz tercihinizi bu elektronik cihaz ve pod mod kartuş modeli olan Bo Plus Mi 5 Kartuşundan yana kullanabilirsiniz.

Sigarayı bırakmak isteyen bireyler günümüz şartlarında tercihini e-sigara modellerinden yana kullanmaktadır. Özellikle bu cihazlar yardımı ile uzun bir zamandır şikayetçi olan sigara bağımlılığından daha sorunsuz bir şekilde kurtulabilmek mümkün bir hale gelebilir.

Doğal ve zararsız bir yöntem olarak ön plana çıkan bu cihazlar aynı zamanda bütçeyi korumak içinde harika bir fikir durumundadır. Her alanda olduğu gibi e-sigara teknolojisinde de zaman zaman değişimlerin ortaya çıkması söz konusudur.

Yeni dönemde artık geleneksel e-sigara modellerinin yerini pod mod e-sigara modellerinin aldığını söylemek doğru olacaktır. Artık çok daha güvenilir ve rahat şartlar altında kullanılabilen bu e-sigara modelleri sayesinde gerçek sigaradan kurtulmak biraz daha kolay bir şekilde tamamlanabilir.

Pod mod sigara modellerinde pod kartuş kullanılmaktadır. E-sigarayı kullanmak isteyen bireyler kartuş satın alarak devamlı olarak e-sigara kullanımına devam edebilirler. Kartuş bittikten sonra eskisini atarak yenisi ile değiştirmek bu konu hakkında yeterli olacaktır. Bu sayede çok daha temiz ve kolay şartlar altında pod e-sigaradan verim alınabilir.