WhatsApp Sipariş Hattı
Loaded Chocolate Glazed 120ml Daha büyük görüntüle

Loaded Chocolate Glazed 120ml

Yeni ürün

Loaded E-Likit ve Rutless Vapor tarafından üretilen Loaded Chocolate Glazed, çikolata ve krema lezzetleri ile damak tadınıza dalacak.

Loaded Chocolate Glazed içerken leziz çikolata tadı sizi tamamen saracak.

Daha fazla bilgi

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 30 Olabilir Perşembe günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 60.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 225 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 225 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 6.75 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


225.00 TL

İstek listesine ekle

Daha fazla bilgi

İÇERİK

Çörek | Çikolata | Krema 

Loaded, çörek lezzetleri hakkında bir iki şey biliyor. Nihayet çikolata severler için mükemmel lezzeti ortaya çıkardılar. Loaded likit ile Glazed Chocolate 120ml, yumuşacık, taze kızartılmış çikolatalı bir çörek tadındadır.

Nefes almak size o zengin ve pürüzsüz çikolata lezzetini hemen sağlar. Tereyağlı ve tatlı notalar yoğunlaşmaya başladıkça çöreğin tadını çıkaracaksınız. 

 

VG- PG Oranı: %70 VG- %30 PG

Nikotin Seçenekleri: 3-6mg

Şişe boyutu: 120ml

 

Salt likitler pod mod cihazlar ile kullanıma uygundur. Normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.