WhatsApp Sipariş Hattı
Loaded Glazed Donut 120ml Daha büyük görüntüle

Loaded Glazed Donut 120ml

Yeni ürün

Loaded glazed donuts premium likit, yeni bir lezzet ortaya çıkardı. Gün boyu severek buharlayacağınız çörek aromalı bu likiti yanınızdan ayıramayacaksınız. Bu lezzeti buharlarken sanki özenle hazırlanış olan çöreklerden bir ısırık almışsınız gibi hissedeceksiniz. Loaded glazed donuts 120ml iğne uçlu kapaklı cam şişesinde geliyor.

Daha fazla bilgi

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 31 Olabilir Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 60.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 180 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 180 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 5.40 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


180.00 TL

İstek listesine ekle

Daha fazla bilgi

İÇERİK

Çörek| Tarçın |  

Loaded Glazed Donuts Premium Likit, yeni bir lezzet ortaya çıkardı. Gün boyu severek buharlayacağınız çörek aromalı bu likiti yanınızdan ayıramayacaksınız. Bu lezzeti buharlarken sanki özenle hazırlanış olan çöreklerden bir ısırık almışsınız gibi hissedeceksiniz. 

E-sigara camiasındaki birçok ekip ve kişiler bu lezzete tam not verdiler ve çok fazla memnun kaldılar.

Kullanıcıya mükemmel bir lezzet sunar, dengeli bir tada sahiptir ve bütün gün kendisine hayran bıraktırır. Bu lezzetti daha uzun süre tüketebilmeniz için 120ML lik şişesiyle gelerek sizleri uzun bir süre iadere edecektir. Glazed Donuts, 3MG ve 6MG nikotin oranlarında üretiliyor. Bu Premium Likiti satın almak için geç kalmayın. Gittiğiniz her yerde bunun verdiği aromayı severek buharlayacaksınız.

 

VG- PG Oranı: %70 VG- %30 PG

Nikotin Seçenekleri: 3-6mg

Şişe boyutu: 120ml

 

Salt likitler pod mod cihazlar ile kullanıma uygundur. Normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.