WhatsApp Sipariş Hattı
Loaded Glazed Donut Nicotine Salts Daha büyük görüntüle

Loaded Glazed Donut Nicotine Salts

Yeni ürün

Loaded  Glazed Donut Nicotine Salt çekim yaparkerken damağınızda  özel tarifli dolgulu çöreğinin ( bu mükemmel tadın sırlı dondurulma tekniğinden mi yoksa özel karamelimsi sosundan mı geldiğini çözemeyeceksiniz. ) bıraktığı izlerin silinmesini hiç istemeyeceksiniz. Her nefeste ağız ve nefes yollarınızda patlayıp dağılan bu tarifsiz lezzet aynı zamanda sizlerin en keskin nikotin krizlerinizde dahi sizi tatmin edebilicek düzeyde ayarlanmıştır.

Daha fazla bilgi

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 18 Nisan Perşembe günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Mng Kargo : 60.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 245 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 245 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 7.35 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


245.00 TL

İstek listesine ekle

Daha fazla bilgi

İÇERİK

Çörek | Karamel

 

Loaded E-Likit ve Rutless Vapor Tarafından Üretilen Glazed Donut Nicotine Salt , mükemmel çöreğinin ve özel tarifli sosunun lezzetleri ile sizi kendi harikalar diyarınızda hissettiricek.

Loaded Glazed Donut Nicotine salt Likit; insanı büyüleyen, her aşaması  özel teknik ve tarifler ile hazırlanmış tarifi ancak yaşanarak anlanabilicek olan eşsiz Glazed Donutunun aroması ve tadıyla, sizlerin nikotin krizlerini saniyeler içinde kesicek formuyla sizi zevk dağlarının doruklarına çıkarıcak premium bir likittir.

 

VG- PG Oranı: %50 VG- %50 PG

Nikotin Seçenekleri: 35-50mg

Şişe boyutu: 30ml

Şişe kapağı çocuk emniyet kilidi mekanizmalıdır.

 

Salt likitler pod mod cihazlar ile kullanıma uygundur. Normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.