WhatsApp Sipariş Hattı
Custard Monster - Strawberry 100ml Daha büyük görüntüle

Custard Monster - Strawberry 100ml

Yeni ürün

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 18 Nisan Perşembe günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Mng Kargo : 60.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 340 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 340 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 10.20 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


340.00 TL

İstek listesine ekle

Daha fazla bilgi

Bu Muhallebi, Vanilyalı Muhallebinin kremalılığını çileklerin tatlılığıyla bir araya getiren lezzetle doludur ve seveceğinizden emin olabilirsiniz!

Custard Monster, 100 ml'lik tombul goril şişesinde gelen birinci sınıf bir e-likittir. %75 bitkisel gliserin (VG) ve %25 propilen glikol (PG) baz, en iyi tadı isteyenler için harikadır.

Muhallebi Canavarı Çilek, güvenli bir şişe ambalajında ​​100 ml'lik bir miktarla gelen birinci sınıf bir e-sıvıdır. Lezzet, harika bir vaping deneyimi sağlamak için bir amaca sahip olmak için hazırlanmıştır. Bununla birlikte, harika bir vape deneyimi, iyi kalite, egzotik tatlar ve çok daha fazlasını gerektirdiğinden çok şey ifade edebilir. Bu Muhallebi Canavar Çilek, tüketicilerin en çok sevdiği genel taze ve enfes karışımı elde etmek için vanilyalı muhallebinin kremalılığını çileklerin tatlılığıyla karıştıran lezzetle doludur. En iyi aromayı isteyenler, bitkisel gliserin olan %70 VG ve %30 PG'nin propilen glikol olduğunu bilmelidir. Bununla birlikte, canavar çileğinin aroması, iyi bir kaliteye, lezzetli bir tada ve birçok faydaya sahip olduğu için egzotik bir deneyim yaşatır. Ürün uygun fiyata sahip olup, hızlı ve özenli bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir. Bu ürün, gerçek olgun çilek tadında olduğu ve size orijinal hissini verdiği için hayat değiştiren bir fırsat gibidir.