WhatsApp Sipariş Hattı
Naked 100 By Schwartz - Melon Kiwi - 60ml Daha büyük görüntüle

Naked 100 By Schwartz - Melon Kiwi - 60ml

Yeni ürün

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 13 Haziran Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Mng Kargo : 20.00 TL (500 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 140 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 140 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 4.20 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


140.00 TL

İstek listesine ekle

Daha fazla bilgi

Damak tadınız sıkıcı, tek boyutlu meyve aromalarından bıktınız mı? Cevabınız evet ise, Naked 100 60ml ile Melon Kiwi'ye ulaşma zamanı. Bu sarhoş edici muamele, size etli, zengin ve kadifemsi krema ile ıslatılan üç çarpıcı meyve sağlar. Birbiri ardına heyecan verici bir tatla boğulduğu için damağınız neler olduğunu anlamayacak.

Temiz, pürüzsüz bir tatlı öz suyu banyosu, nefes alır almaz damağı ıslatır. Susuzluğunuzu söndürülmeden önce dilini gıdıklıyor. Ardından, tropikal kivinin keskin tadı devralır ve sizi cennete götürülmüş gibi hissettirir. Daha sonra, yeşil elmalar mükemmel miktarda ekşilikle damağın üzerini yıkar. Nefes verirken, bu ipeksi kremsi kaplama sizi başka hiçbir şey gibi baştan çıkaracak.