WhatsApp Sipariş Hattı
Smok Novo 2S 20w Pod Daha büyük görüntüle

Smok Novo 2S 20w Pod

Yeni ürün

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 28 Olabilir Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 60.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 795 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 795 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 23.85 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


795.00 TL

İstek listesine ekle

Daha fazla bilgi

Entegre 800mAh pil, 4-20W çıkış aralığı içeren ve entegre coilli Novo 2 Meshed kartuşları kullanan SMOK Novo 2S 20W Pod Sistemini satın alın. Çinko alaşımından üretilen Novo 2S Pod Sisteminin kasası dayanıklıdır ve cepte, çantada veya kitap çantasında kolayca saklanabilir. Taşınabilir ve kullanımı kolay olan bu kapsül sistemi, acemi gazetelere yöneliktir ve güvenilir bir düşük bakım vape arayan ileri düzey kullanıcılar için güvenilir bir vaping kapsül sistemi olarak hizmet edebilir. Çekmeyle etkinleştirilen bir ateşleme mekanizmasıyla çalışan Novo 2S Pod Sistemi, en sevdiğiniz eJuice veya nikotin tuzundan lezzetli buhar verebilir ve yandan doldurulmuş kartuşta 1.8 mL'ye kadar dolabilir. Type-C Bağlantı Noktası ile donatılmış pil, hareket halindekiler için buhar sağlamaya devam etmek için hızlı bir şekilde şarj edilebilir.

 

Kutu İçeriği
1 novo 2S Pod
1 novo 2 Kartuş
1 Tip-C Kablo
1 Kullanım Kılavuzu