WhatsApp Sipariş Hattı
Yeni Smok Propod GT Pod Kit Daha büyük görüntüle

Smok Propod GT Pod Kit

Yeni ürün

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 30 Olabilir Perşembe günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 60.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 900 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 900 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 27.00 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


900.00 TL

İstek listesine ekle

Daha fazla bilgi

Smok Propod GT vape kiti, yeni buharcıların yanı sıra biraz daha basit bir şeyin peşinde olan daha deneyimli kullanıcılar için iyi bir seçimdir. Şarjlar arasında daha uzun süre vape yapmanıza olanak tanıyan ve 22W maksimum çıkış sağlayan dahili 700mAh pil ile çalışır. Başlamanıza yardımcı olmak için, 0,8 Ohm ve 0,6 Ohm dahili coil içeren iki adet yeniden doldurulabilir pod ile birlikte gelir. 

Uyumlu Kartuşlar  >  Smok Novo / NOVO 2 / Novo 2X 

Yeni Başlayan Dostu MTL Pod Kiti
700mAh Dahili Pil
22W Maksimum Güç Çıkışı
2ml Yeniden Doldurulabilir Kartuşlar
Ayarlanabilir Hava Akışı
Yerleşik Coiller

Ürünle birlikte verilen kartuşlar 2 ml'ye kadar likit alabilir ve bunları doldurmak kolaydır, çünkü tek yapmanız gereken doldurma portunu ortaya çıkarmak için silikon tıpayı kaldırmaktır. Dahili coiller, daha fazla likiti daha hızlı ısıtarak likitinizin lezzetini artıran bir mesh tasarımına sahiptir. Coilleri eşleştirmek için, en iyi sonuçlar için 50/50 likit veya daha yüksek PG seçeneği ile eşleştirmenizi öneririz.

Kutu İçeriği

Smok Propod GT Vape Cihazı
0.8 Ohm Smok Novo Pod
0.6 Ohm Smok Novo Pod
USB-C Şarj Kablosu
Kullanıcı Kılavuzu