WhatsApp Sipariş Hattı
Smok Rolo Badge Pod Mod E Sigara Daha büyük görüntüle

Smok Rolo Badge Pod Mod E Sigara

Yeni ürün

Smok Rolo Badge Pod Mod E-sigara Her geçen gün kullanım seviyeleri yükseliş gösteren e-sigaralar, normal sigara göre sahip oldukları avantajlarıyla ön plana çıkar.

Üretici markalar tarafından özel tasarımların gerçekleştiriliyor olmasıyla beraber kullanımlarında ilk yıllarından itibaren gelişim görülmüştür.

Smok markası, elektronik sigara üreticileri arasında en kaliteli ve prestijli ürünleri tasarlamasıyla tanınmıştır. Smok tarafından tasarlanan Rolo Badge pod sigara modeli benzersiz kullanıma sahiptir. Özel tasarım ürünlerinden birisi olduğu gibi, sigara deneyimini de üst seviyede yaşayabilme olanağını beraberinde getiren ayrıntıya sahiptir.

Daha fazla bilgi

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 18 Nisan Perşembe günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Mng Kargo : 60.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 200 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 200 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 6.00 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


200.00 TL

İstek listesine ekle

Bilgi kartı

Pil Kapasitesi 250 mAh
Dahili Pil Var
Kartuş Var
Tank Kapasitesi 2 ml
Şarj Kablosu Var
Şarj Kablosu Tipi Mini USB
Kullanım Kılavuzu Var
Watt 16W

Daha fazla bilgiHer kullanımda nefes çekimi kolaylığını sunan elektronik sigara tercih edenler için Smok Rolo Badge Pod Mod E-sigara özgün mekanizması sayesinde ayrıcalıklı nefes çekim olanağını getirir. Hepsi bir arada yani ALL IN ONE olarak tasarlanan özelliğiyle de başlı başına fark yaratan görünümüyle dikkatleri üzerine çeker.

Lezzet kombinasyonlarını başarılı şekilde sağlamayı amaçlayan özgün bir cihaz olarak ön planda yer alır. Rolo Badge, 10-16 W çıkışa sahip olduğu gibi 3.3-4.2 V giriş voltajıyla tasarlanmıştır. Etkin ateşleme mekanizması, çekiş gücünü aktif olarak yüksek seviyeye çıkarır.

250 mAh değerinde olması, her seviye için uygun bir elektronik sigara olmasını beraberinde getiren ayrıcalığını ortaya koyar. Smok Rolo Badge Pod Mod, sahip olduğu ayrıcalıklı kullanımı sayesinde her an rahatlıkla kullanılabilme özelliğiyle ön plana çıkar. İlk andan itibaren yüksek seviyede yarattığı fark belirgin olarak görülebilir durumdadır.

Smok Rolo Badge Pod Mod E Sigara Fiyatı Uygun ve Çarpıcı Bir Görünüme Sahip

Görünüm açısından tamamen kendisine özgün tasarımları oluşturmayı başaran Smok Rolo Badge Pod Mod için de hazırladığı ayrıcalıklı görünümle çarpıcı ayrıntıları yansıtmayı başarır.

Şık, zarif ve bir o kadar da detaylandırılmış pürüzsüz görünümüyle elektronik sigaranın keyfini sonuna kadar yaşamak mümkün kılınmıştır. Üzerinde yer alan amblemle birlikte, alışılagelmiş elektronik sigara görünümünden çok daha uzaktır.

Ergonomik tasarımı, küçük boyutlarıyla beraber her zaman kolaylıkla taşınabilmesi olanağını beraberinde getirir. Hafif özellikte olması, tasarımının tümleşik olmasının avantajlarından biri olarak dikkat çeker.

Likit lezzetlerinin tamamını hissedebilmeye olanak sağlayan iç mekanizmasının farkı, tüm kullanımlarında yaşanabilir durumdadır. İlk andan itibaren zevki hissettirmeyi sağlayan özellikler bütünü, Smok Rolo Badge Pod Mod’un ayrıcalığının göstergesi olur.

Renk seçimleri tamamen tercihlere uygun şekilde gerçekleştirilebilir durumdadır. En popüler seçeneklerden başlayarak daha çok kişisel olarak tercihlere uygun olarak seçilebilecek olan renklerin bulunabilmesinde etkilidir.

Parlak görünümlü yapısının farkını her zaman görebilmenin mümkün olması sayesinde, benzersiz bir görünümü sunar. Smok Rolo Badge Pod Mod her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başaran tasarımı sayesinde neden farklı olduğunu her açıdan göstermeyi başaran bir elektronik sigara modelidir.

Smok Rolo Badge Pod Mod Kullanışlı Likit Kullanımını Sağlar

Likit kullanımını son derece kolay hale getiren pod mod tasarımı sayesinde, Smok benzersiz ürünlerinden biri olan Rolo Badge’de özel ayrıntılara yer vermiştir.

Tak kullan özelliğinde likitlerde her zaman enfes tatları sonuna kadar hissedebilmeye olanak sağlayan özellikleriyle ön plana çıkar. Likit kullanımında sahip olduğu ayrıcalığı ilk andan itibaren hissettirmeyi başaran nadir seçeneklerden birisi olmasıyla farkını kanıtlar özellikleriyle kendine özgün özelliklerinin farkını yaşatır.

Batarya gücü günlük kullanımlar için yeterli seviyede olduğu gibi kullanımında sunulan pratiklik, Smok Rolo Badge Pod Mod E-sigara için yeterliliği sağlar. Fiyat seviyesinin uzun süreli kullanımda sunduğu avantaj da Smok’un ayrıcalıklarından biridir.

Uygun maliyet oranlarıyla beraber en iyi elektronik sigara deneyimini yaşayabilmeye yönelik tasarlanmış olması, modelin sahip olduğu avantajlar arasında ön plana çıkar. Her zaman rahat ve keyifli kullanım için benzersiz seçeneklere sahiptir.

Smok Rolo Badge Pod Kutu İçeriği

  • 1 Adet SMOK Rolo Badge
  • 2 Adet Likit Podu (EU Versiyonu 2 ml)
  • 1 Adet Likit Doldurma Şişesi
  • 1 Adet USB Şarj Kablosu
  • 1 Adet Kullanma Kılavuzu

Aksesuarlar