WhatsApp Sipariş Hattı
Smok Novo Pod Mod Daha büyük görüntüle

Smok Novo Pod Mod

Yeni ürün

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 31 Olabilir Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 60.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 280 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 280 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 8.40 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


280.00 TL

İstek listesine ekle

Bilgi kartı

Pil Kapasitesi 450 mAh
Dahili Pil Var
Kartuş Var
Tank Kapasitesi 2 ml
Şarj Kablosu Var
Şarj Kablosu Tipi Mini USB
Kullanım Kılavuzu Var
Watt 16W

Daha fazla bilgi

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda doldurulabilir kapsül sistemiyle, hangisinin sizin için en iyisi olduğunu bilmek zor olabilir. SMOK'tan gelen bu taşınabilir pod mod, büyük, havadar ve doğrudan ciğer çekimi yeteneği ile kendisini diğerlerinden ayırıyor.

Çekici renk seçenekleri ciğer çekimi için kullanılabilen pod cihazları nadirdir ve bunu gerçekten iyi yapan yalnızca bir çift vardır, ancak SMOK, 24 mm'ye 88 mm'lik küçük bir çerçeveye çok ciddi bulut gücü sığdırmayı başardı. Sadece 40 gram ağırlığındaki bu pod sistemi, JUUL tarzı bir pod modunun taşınabilirliği ile kutu mod kalitesinde ciğer çekimi isteyen herkes için mükemmeldir.

SmokNovo Pod Mod tüm gün kullanıma uygun 450mAh dahili pil ile birlikte gelir. Ayarları kontrol etmek için herhangi bir düğme yoktur, ancak Novo, pil şarj seviyesine bağlı olarak size 10 - 16W arasında değişen çıkış gücü sağlar. Pod modunun bir tarafında küçük bir renk değiştiren gösterge ışığı olduğu için ne zaman yeniden şarj etmeniz gerektiğini bilirsiniz.