×

EsigaramTr Özel Arama Motoru

Yeni Smok Nord Coil Daha büyük görüntüle

Smok Nord Coil

Yeni ürün

Smok Nord Yedek Coil Başlığı 0.6ohm mesh Coil ve 1.4ohm Regular Coil içerir. Kafes bobini, her zamankinden daha büyük bulutlarla ve saf lezzetlerle alt ohm içim getiriyor. Regular Coil MTL gırtlak çekimi için tasarlanmıştır. Bu Coillerden farklı çekim deneyimlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Bir pakette 5 adet bulunur.

Daha fazla bilgi

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 20 Eylül Pazartesi günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Mng Kargo : 10,00 TL (200 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 160 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 160 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 4,80 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


160,00 TL

Bilgi kartı

Kutu İçi Adeti 5 Adet
Ohm 0.6Ω

Daha fazla bilgi

ÜRÜN TANITIMI

SMOK Nord Pod Yedek Coil 5 Adet içinden çıkan pod (kartuş) yapıları SMOK Nord' un desteklediği içim şekillerinden birisi olan sub - ohm içimi destekleyen bir yapıya sahiptir. Kutu içinden çıkan pod (kartuş) yapıları 0.6 ohm dirence ve 3 ml salt likit haznesine sahiptir. Üstelik bu pod (kartuş) yapıları coil değişimine imkân verir ve bu açıdan da kullanışlıdır.

SMOK Nord Pod Yedek Coil 5 Adet paket içeriğinden çıkan coil yapıları 0.6 ohm dirence sahip, seramik yapılı coil yapılarıdır. Seramik malzeme yüksek sıcaklığa dayanabilen bir malzeme olduğu için daha uzun süreli bir kullanım sunar. SMOK Nord Pod bildiğiniz gibi 3 farklı coil yapısı ile kullanılabilmektedir. Bunlar 1.4 Ohm Nord Regular Coil, 0.6 Ohm Nord Mesh Coil ve 1.0 Nord Coil Yapısıdır.

SMOK Nord Pod Yedek Coil 5 adet içinden 5 adet 0.6 ohm dirençli Mesh Coil çıkar. Bu coil yapısı SMOK tarafından üretilmiştir, seramik yapılı olduğu için yüksek ısıya dayanır.

 

PARAMETRELER

SMOK Nord Pod, SMOKTech tarafından üretilmektedir. Bu pod kartuş da 3 ml salt likit kapasitesine sahiptir ve alt kısmından doldurulur. dolum işlemi için pod (kartuş) yapısını pil gövdesinden ayırmanız gerekir.

SMOK Nord olarak da bilinen bu pod karuş yapıları özellikle Sub - Ohm (Nargile İçimi) için idealdir. 0.6 Ohm dirence sahip coil yapıları "mesh coil" olarak da bilinir, seramik yapılara sahiptir ve böylece yüksek ısıya dayanabilir.

Pod kartuş yapılarına salt likit dolumu alt kısmından yapılır ve salt likit dolumu için pod kartuş yapısının gövdeden ayrılması gerekir. 

0.6 ohm Yedek Coil

Yüksek buhar performansı

% 100 organik pamuk

Dikey örgü coili

Isıtma Elemanı: Kanthal

Direnç: 0.6 ohm

 

1.4 Ceramic ohm Yedek Coil

Yüksek buhar performansı

% 100 organik seramik

Dikey örgü coili

Isıtma Elemanı: Seramik

Direnç: 1.4 ohm

 

PAKET İÇERİĞİ

5 adet SMOK Nord Pod Coil (SMOK Mesh Coil / 3 ML Salt Likit Hazneli / Seramik Yapılı / 0.6 Ohm)

Derece 
2021-02-16

Yaptığım diğer alışverişler ve bunda da hızlı gönderi ve sağlam ambalajla kargo için teşekkür ederim.

Write your review!

Write a review

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün: