WhatsApp Sipariş Hattı
Smok SLM Kartuş Daha büyük görüntüle

Smok SLM Kartuş

094PMT599

Yeni ürün

SMOK SLM Pod yedek kartuşları, çok çeşitli lezzetli salt likitleri barındıracak şekilde basit yan doldurma yöntemiyle akıllıca tasarlanmış, 0.8 mL salt likit kapasitesine sahip benzersiz ve yeniden doldurulabilir kartuşdur. Atomizer haznesi kartuşun içindedir, hava akışı alt hava deliklerinden giren hava akımıyla kompakt bir buharlaşma bölümü oluşturur ve sansasyonel bir MTL içim sunar. %100 orjinal ve Smok SLM Pod cihazına özel üretilmiş bir üründür.

Bir pakette 5 adet kartuş bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 19 Nisan Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Mng Kargo : 60.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 120 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 120 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.60 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


120.00 TL

İstek listesine ekle

Bilgi kartı

Tank Kapasitesi 0.8 ml
Kutu İçi Adeti 5 Adet
Ohm 1.8Ω

Daha fazla bilgi

ÜRÜN TANITIMI

Smok SLM Yedek Pod Kartuşu Smok SLM Pod Elektronik Sigara Seti için tasarlanmıştır. 0,8 ml likit kapasitesine ve 1.8ohm direncine sahiptir. Sızıntıyı önlemek ve yoğun bulutlara ve hoş lezzetlere ulaşmak için iki hava tahrikli teknolojiyi kullanır. Bir pakette 5 adet bulunur.

PARAMETRELER

Kapasite: 0.8ml

Direnç: 1.8ohm

 

PAKET İÇERİĞİ

5 adet Smok SLM Yedek Pod Kartuşu

Aksesuarlar