×

EsigaramTr Özel Arama Motoru

Suorin Air Pod İnceleme Daha büyük görüntüle

Suorin Air Pod İnceleme

Yeni ürün

  • Mikro USB şarj destekli
  • 400 mAh bataryası
  • Küçük hacmi ve 136 gram ağırlık
  • Püskürtme yapıp boğaz yanmasına sebep olmaz

Daha fazla bilgi

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 05 Ağustos Perşembe günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Mng Kargo : Ücretsiz!

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 240 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 240 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 7,20 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


240,00 TL

Bilgi kartı

Pil Kapasitesi 400 mAh
Dahili Pil Var
Kartuş Var
Tank Kapasitesi 2 ml
Şarj Kablosu Var
Şarj Kablosu Tipi Mini USB
Kullanım Kılavuzu Var
Watt 15W

Daha fazla bilgi

Çıktığı andan itibaren, en fazla göze çarpan ultra taşınabilir ve hepsi bir arada tasarım özelliği ile Suorin Air Pod pek çok birey tarafından kullanılmaktadır.

Farklılaşan ve taleplere göre yeni özellikler eklenen elektronik sigara modellerinden, günümüzde fevkalade rağbet gören ve kullanışlı olması sebebiyle çokça talep edilen Suorin Air adlı elektronik sigara meydana çıkmıştır.

İnsan alışkanlıkları içerisinde belki de en uzun ve istikrarlı geçmişe tütün tüketimi sahiptir. Zira insanlar uzun dönemlerden bu zamana değin tüketmektedir.  Gelişen teknoloji ve endüstri ile beraber tütün karşımıza sigara olarak çıkmıştır. Ancak sigara bazı problemleri ve sağlık sorunlarını da beraberinde getirmiştir.

İnsanlar hem sigara alışkanlığını tedarik edebilecek hem de sigaradan duyulan rahatsızlığı hissetmeyecek yeni bir alternatif arayışına girmişlerdir. Bu arayış ise elektronik sigaraların doğmasına sebep olmuştur.

Elektronik sigaralar bir yandan sigara içme eylemini insanlara yaşatırken öte yandan sigaranın zararları ve kötü kokusundan alıkoymaktadır. Bu itibarla çok fazla rağbet ve talep görmüştür.

Dolayısıyla bu talep pek çok farklı modelde elektronik sigara üretilmesini sağlamıştır. Suorin Air POD sigara bırakma noktasında bilhassa Amerika ve Avrupa kıtalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.

Bu duruma en büyük sebep ise Suorin Air pod mod sahici bir sigara içimine fevkalade yakın olması ve bunu sağlarken kullanıcıları sigaranın zararları ve kötü kokusundan korumasıdır. Bu cazipkar özelliğin yanı sıra ultra küçük ve süper taşınabilir özelliği ile kibar, zarif ve hoş görünümü bu cihazı davetkâr kılan bir diğer faktördür.

Bu cihaz bilhassa sigara tiryakilerine özel olarak üretilmiştir. Uzun ömürlü pili ile uzun süre duman yerine buhar keyfi sürebilme imkânı sunmaktadır. Sigara yerine tercih edildiği taktirde, sigaraya olan bağımlılığı kademe kademe azaltmakta ve en nihayetinde sıfıra indirmektedir. Pek çok birey bu yöntem ile sigaradan tamamen uzaklaşmıştır.

Bu noktada Suorin Air POR’un sigaraya bulunan en güzel alternatif elektronik sigaralardan birisi olduğu söylenebilir. İçerisindeki nikotin oranının sizleri korkutmaması gerekir. Zira bu yollar aldığınız nikotin miktarı, kahve ve çay gibi günlük tüketilen içeceklerden alınan nikotine eş değer bir yakınlıktadır.

Yeni Nesil Elektronik Sigara Suorin Air POD

Suorin Air POD, gelişen teknoloji ile birlikte son derece modern bir şekilde üretilmiş, hepsi bir arada olarak geçen bir cihazdır. Görsel olarak gayet estetik kaygılar göz önünde tutularak hazırlanmış ve pek çok kullanıcının beğenisi toplamıştır. Hoş, zarif, kibar ve cazip görünümü Suorin Air POD’u diğer cihazlardan farklı kılan özelliğidir.

Temin edildiği taktirde içerisinde 400mAh performansına sahip pil ve 2ml kartuş ile birliktedir. Suorin Air cihazı, açıp kapatma düğmesine, veri gösterge ışığına ve tekrar doldurma özelliklerine sahip fevkalade kullanışlı bir tasarımdır. Hacminin küçüklüğü sebebi ile her yerde taşınabilir ve her ortamda kolaylıkla kullanılabilir.

Normal bir kredi kartının ebatlarından daha küçük olan Suorin Air POD sizlere özel sigara içimi sunan pod cihaz niteliği ile gerçek sigaraya çok yakın bir deneyimi sizlere sunmaktadır. Tasarımı, hacmi, işlevi ve gerçek bir sigara deneyimine yakınlığı ile bu noktada yeni bir sayfa açmaktadır.

Suorin Air POD a Ait Parametreler

Pil kapasitesi, normal kullanımlar için oldukça elverişlidir. 400 mAh’dır. Pil boyutları ise 48mm – 8mm – 86 mm’dir. Sahip olduğu watt miktarı 16W’tır. Kapasitesi ise 2,0 ml olmaktadır.

Suorin Air POD Özellikleri

Suorin Air POD, modern bir cihazdır. Birbirinden farklı ve en yeni pek çok özelliğe sahiptir. Bu özellikleri itibarıyla da pek çok kullanıcı bulmaktadır. Pek çok birey için önemli olan husus cihazın hacmidir. Kibar olması ve kolay taşınabilir özelliği her birey arzulamaktadır. Bu noktada istekleri tatmin eden Suorin Air POD taşınabilir boyutuyla istenilen özellikleri karşılamaktadır.

Üzerinde yer alan bir diğer özellik ise güç gösterme sensörüne sahip olmasıdır. Bu özellik ile kullanıcılar cihazın güç durumunu kolaylıkla takip edebilmektedir.

Suorin Air POD’ un sahip olduğu bir diğer özellik ise Mikro USB ve açma kapama fonksiyonlarını yerine getiren düğmesidir.

Tarzı ile yeni nesil olarak adlandırılan ve elektronik sigara tasarımında farklı bir çığır açan Suorin Air POD, minimal boyutlarda tasarımı ile rahatlıkla gömlek cebi gibi küçük yerlerde dahi taşınabilmektedir. Şüphesiz Bu nitelik onu fevkalade kullanışlı kılmaktadır.

Suorin Air POD, atomizer yapısına ve ateşleme kutusuna sahip değildir. Coil yerine ise bir kartuşa sahiptir. Likit kartuş içerisine doldurup, kenar kısmından çekmek suretiyle kullanılmaktadır. Ayrıca Suorin Air nefes sensörü ile çalışmaktadır. Kullanımı oldukça kolay, anlaşılır ve basittir.

Bunun yanı sıra cihazda kullanılan likit diğer cihazlarda kullanılandan farklı olmaktadır. Nicotine salts adı verilen likitler kullanılmaktadır. Bunların içerisindeki nikotin oranı genellikle otuz beş ya da elli mg olmaktadır. Çünkü cihaz, kullanım sıklığı olarak diğer cihazlara göre çok daha az ‘’puff’’ ile tatmin etmek amacı ile tasarlanmıştır. Elektronik sigara kullanımında tatminkâr bir sonuç bekleyen ve agresif vuruş arayan bireyler için biçilmiş kaftandır.

Pek çok birey, elektronik sigaraların pil yetersizliğinden dem vurmaktadır. Ancak bu problem Suorin Air POD ile tarihe karışmaktadır. Zira cihazın kullanım yoğunluğuna göre değişmekle birlikte, 400 mAh bataryası sayesinde sekiz saate kadar uzun bir süre kullanım yapılabilmektedir. Kartuş da kullanım yoğunluğuna bağlı değişmekte ancak takriben iki hafta da bir yenilenmesi gerekmektedir. Bilhassa yoğun ve sürekli sigara içen bireyler değil, anlık nikotin krizini savuşturmak isteyen bireyler için oldukça elverişli ve biçilmiş kaftandır.

Cihaz, kullanıcılarına sahici bir tütün içeren sigara deneyimi yaşatmaktadır. Küçük hacmi ve 136 gram ağırlığı ile ultra kolay taşınabilir tasarıma ve donanıma sahiptir. Bununla birlikte cihaz kesinlikle püskürtme yapıp boğaz yanmasına sebep olmaz. Sistematik dizayn edilmiş hava yolu borusu ile rahat bir kullanım ve içiş konforu amaçlanmıştır.

Tüm bu nitelikler cihaza olan ilgiyi artırmakta ve kullanımında hızla yükseltmektedir. Bu niteliklere sahip elektronik sigara araştırması yapan bireyler için oldukça kullanışlıdır.

Suorin Air POD ile Sigarayı Bırakmak Çok Kolay

Suorin Air POD, gerçek sigara deneyimi kullanıcılarına sunarken pek çok bireyin sigarayı bırakmasını sağlamaktadır. Sahici bir sigara deneyimi ile sigaranın zararsız ve kötü kokusuz bir halini yaşatan bu cihaz sayesinde pek çok kişi sigaraya bağımlılığını minimuma indirmektedir.

Suorin Air Fiyatı

Suorin Air fiyatları astronomik miktarlarda değil bilakis oldukça ekonomiktir. Sigara kullanan bireylerin birkaç paket sigara fiyatı ile denk düşmektedir. Uzun süre kullanım imkânı ile de sigaraya nazaran fevkalade hesaplıdır.

Bilhassa erken yaşlarda başlanılan ve uzun yıllar içilen sigaradan kurtulmanın, şu ana kadar elde edilmiş en başarılı yöntemi elektronik sigara ile mümkündür. Suorin Air POD’un sayısız avantajlarından birisi de pasif içici oranını çok aşağıya çekmesidir.

İçerisinde kullanılan yüksek sıcaklığa dayanıklı yalıtkanlar sayesinde patlama ve/veya yangın çıkarma gibi olası tehlike ihtimali yoktur. İç mekanizması sağlam ve uzun ömürlü malzemeler ile oluşturulmuş kaliteli bir tasarıma sahip olan bu cihaz aynı zamanda dayanıklı dış kabuk ile fiziksel darbelere dirençli hale getirilmiştir.

Write a review

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle

aynı kategoride bulunan diğer 3 ürün:

Son Bloglar

Hepsini göster
17
Ara
2020

Taifun hakkında yardım

Arkadaşlar malumdan alınma taifun gt bugün içerken bir anda short verdi. Tekrar sardım yine aynı...
53
Daha fazla oku
17
Ara
2020

Red kiw i- yeni başlama

Merhaba arkadaşlar. Red kiwi ce4 v3 aldım. Bunu kaç saat şarj edeyim. Bir de likiti nasıl ne...
36
Daha fazla oku
17
Ara
2020

Atomizer mi Bozuldu Yoksa Mod mu Bozuldu ?

Arkadaşlar kolay gelsin Wismec RX2/3 mod üstündede Cubis Pro atomizer var ateşleme yaptığım...
28
Daha fazla oku
17
Ara
2020

Evic ve Griffin

Buhardaşlar Merhaba, Uzun bir aradan sonra tekrar foruma girdim.Sigarayı bırakmıştım ama bu...
26
Daha fazla oku
20
Ara
2020

ESF Nikotin Oranı Tercihleri (ANKET)

Merhabalar, Aslında likitlerde nikotin oranı ve VG-PG oranı tercihlerimizi oylamaya sunalım...
51
Daha fazla oku
14
Ara
2020

Diy mech mod

Dostlar selam. Kendim mech mod yapmak istiyorum box tipi. Yapılır evet lakin 510 pinlerden...
36
Daha fazla oku
16
Ara
2020

Therion Dna 75 Deri Kapak

Merhaba arkadaşlar, Therion Dna 75 modumun pil kapağını veya deri kaplamasını değiştirmek...
24
Daha fazla oku
14
Ara
2020

elimdeki aromalarla ne yapabilirim ?

elimdeki aromalar pumpkin flavor sılly rabbit cereal flavor cheesecake flavor (graham crust )...
19
Daha fazla oku
19
Ara
2020

İnceleme - SONY VTC5 İNCELEMESİ

Merhaba arkadaşlar, Vtc5 piller hem yurt dışı forumlarda hem de bizim forumumuz da oldukça...
52
Daha fazla oku
15
Ara
2020

Bcb Banana& Gummies Bilgisi Olanlar Destek Lütfen

Merhabalar Bcb banana ve Bcb Gummies daha önce kullanmış olan arkadaşlardan destek alabilirmiyim...
26
Daha fazla oku
15
Ara
2020

Aspire Nautilus Mini Performans

Nautilus Mini ile Aroma performansını hangi coil ile daha iyi alırız? Sorusunun cevabı için...
24
Daha fazla oku
18
Ara
2020

Elektronik Sigarayı onaylayan ciddi bir rapor – Amerika

Elektronik Sigarayı onaylayan ciddi bir rapor – Amerika Amerika'dan elektronik sigarayı...
0
Daha fazla oku