WhatsApp Sipariş Hattı
Suorin Air Plus Pod E Sigara Daha büyük görüntüle

Suorin Air Plus Pod E Sigara

061PMT112

Yeni ürün

Suorin Air Plus pod kutu içerisinde bir adet cihaz bir adet Suorin Air Plus kartuş, bir adet uyarı kartı, kullanım kılavuzu ve USB şarj kablosu bulunmaktadır. Bu ürünün bilhassa ince görünümü sayesinde kullanıcıları cezbettiğini ifade etmeliyiz.

Suorin Air Plus pod incelemesi yaparken ürünün sahip olduğu güç ve performans özelliklerinden bahsetmeden olmaz! Bu ürün, selefine kıyasla çok daha yüksek maksimum güç çıkışına sahiptir.

Daha fazla salt likit kapasitesi, serbest baz veya tuz nikotini için iki kartuş seçeneği, daha büyük bir pil kapasitesi ve buna uygun olarak USB Tip-C şarj potu gibi yükseltme özellikleri bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 23 Şubat Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Mng Kargo : 60.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 275 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 275 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 8.25 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


275.00 TL

İstek listesine ekle

Bilgi kartı

Pil Kapasitesi 930 mAh
Dahili Pil Var
Kartuş Var
Tank Kapasitesi 3.2 ml
Şarj Kablosu Var
Şarj Kablosu Tipi Mini USB
Kullanım Kılavuzu Var
Watt 22W

Daha fazla bilgi

Bu cihazı oldukça kolay bir şekilde taşınabildiğinden bahsetmeliyiz. Bu sayede, istediğiniz her yerde Suorin Air Plus e sigara kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Buna ek olarak, cihazı uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Yüksek performanslı olması sayesinde verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

Elektronik sigaralar sayesinde normal sigara bağımlılığından kısa zamanda kurtulabilirsiniz. Nikotin alımı konusunda size aradığınız özellikleri sunarlar.

Ancak, elektronik sigara kullanımının artmasından dolayı farklı elektronik sigara çeşitleri piyasaya sürülmüştür. Pod mod elektronik sigara çeşitleri sayesinde diğer e-sigara modellerine kıyasla daha az kullanım ile daha yüksek oranlarda nikotin almanın keyfini yaşarsınız.

Suorin Air Plus pod sistemi; bahsettiğimiz avantajlı pod mod elektronik sigara modelleri arasında bulunmaktadır.


Suorin Air Plus kullanıcı yorumları genellikle olumludur. Ürünün teknik özelliklerinin kuvvetli olması sayesinde kullanıcıların nikotin alımlarının doyurucu seviyede olduğunu ifade etmek gerekir. Buna ek olarak, bu cihaz, orjinal Suorin Air'in üstüne büyüklükten ve lezzetten herhangi bir ödün vermeden yerleşmektedir.

Bu cihaz hemen hemen tüm e sigara kullanıcıları kendisine aşık eden şık ve minimalist bir kart tasarımına sahiptir. Suorin Air Plus'ın yanında beş ızgara LED ışık panelini gösteren şeffaf bir parça yer almaktadır. Sonuç olarak, kullanıcıların batarya durumlarını çok net bir şekilde algılaması mümkün hale gelmektedir.

Sonuç olarak, air plus cihaz yüksek performans ve güç özelliklerinin yanı sıra kaliteli ve şık tasarımıyla beğeni toplamaktadır. Seçilebilecek iki tür kapsülün (0.7 ve 1.0 ohm) olması bir avantajdır. Her bir bölmenin cihaza manyetik bağlantı ile sağlam bir şekilde bağlandığını ifade etmeliyiz.