WhatsApp Sipariş Hattı
Lemon Twist E-Liquids - Wild Watermelon Lemonade - 60ml Daha büyük görüntüle

Lemon Twist E-Liquids - Wild Watermelon Lemonade - 60ml

Yeni ürün

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 30 Olabilir Perşembe günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 60.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 120 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 120 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.60 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


120.00 TL

İstek listesine ekle

Daha fazla bilgi

Lemon Twist E-Liquids'ten Yabani Karpuz Limonata 120ml vape suyu tıpkı göründüğü gibi. Olgun etli limonlarla mükemmel bir şekilde bükülmüş, ferahlatıcı bir yabani karpuz aromalı vape suyu. Her nefes alıp vermede damağınız tazelenecek ve tatlı dişiniz tatmin olacaktır.

Lemon Twist E-Likitler, susuzluğu ve tüm damak zevkinizi gideren kusursuz bir yaz lezzeti sunar. Taze sıkılmış limonları ve doğranmış karpuzları alıp onları ferahlatıcı ve doyurucu bir vape suyu aromasında birleştirdiğinizde, Wild Watermelon Lemonade vape suyu elde edersiniz. Şimdi, bu yaz dönemi klasiğine sadık olmanın neden her vuruşta daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacağını anlayabilirsiniz.

Yabani Karpuzlu Limonata vape suyunu solumaya başladığınızda, limonata formundaki taze limon ve karpuz tadı anında temas kurarak tüm damağınızı anında tazeler. Nefes verirken, tatlılık ve ekşilik formlarını alır ve tatlı dişinizin neşe içinde karıncalanmasını sağlar.