WhatsApp Sipariş Hattı

Uwell Caliburn X Pod Kartuş

Yeni ürün

En geç 30 Olabilir Perşembe günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 60.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 575 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 575 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 17.25 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


575.00 TL

İstek listesine ekle

Daha fazla bilgi

Uwell, 2 ve 3 ml'e kadar likit barındırmak ve ağızdan akciğere bir vaping tarzı sağlamak için yepyeni Caliburn X yedek kartuşlarını ustalıkla hazırladı. Yedek bölmeler, Uwell Caliburn G 0.8ohm ve 1.2ohm coilleri ile uyumludur. Bu kartuşlar bir üst doldurma sistemine sahiptir, son derece sağlam ve dayanıklıdır ve Caliburn X Pod Kiti ile uyumludur.

Uwell, inanılmaz pod tarzı vape kitleri ve yedek podlar yaratmak için vaping endüstrisinde lider haline geldi. Caliburn X Pod'ları bu trendden farklı değil ve muhteşem bir 2ml kapasite sunuyor ve en iyi vaping deneyimi için bunları favori 50VG/50PG likitle eşleştirmenizi öneririz.

Kartuşlar, karışıklık olmadan yeniden doldurma sağlayan ve likitin bölmenin yan tarafındaki e-likit penceresini kullanarak doldurulmasını sağlamak için basit bir yol sağlayan, kullanımı kolay bir üstten doldurma sistemine sahiptir.

PAKET İÇERİĞİ

2 x Uwell Caliburn X Kartuş