WhatsApp Sipariş Hattı
Yeni Uwell Caliburn A3S Pod 16w Kit Daha büyük görüntüle

Uwell Caliburn A3S Pod 16w Kit

055PMT1878

Yeni ürün

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 13 Haziran Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Mng Kargo : Ücretsiz!

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 775 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 775 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 23.25 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


775.00 TL

İstek listesine ekle

Daha fazla bilgi

Caliburn A3S Kit, elektronik sigaraya yeni başlayanlar için uygun, nefes ile etkinleştirilen ve karmaşık olmayan tasarımlara sahiptir. Ek olarak, kullanımı kolay ve görünümü basittir. Logo şeklindeki ışık animasyonuyla, size pil seviyesini göstermek için elektronik sigara kullanırken Caliburn logosu yanıp sönecektir. Caliburn A3S Kit, sağlam manyetik bağlantı, 520mAh pil kapasitesi ile birlikte gelir. Kalan likiti şeffaf yeniden doldurulabilir bölme ve büyük likit penceresinden görebilirsiniz. Caliburn A3S Pod Kiti, PRO-FOCS lezzet ayarlama teknolojisini kullanır ve Caliburn A3 Pod ile uyumludur. 0.8ohm Caliburn A3S Doldurulabilir kartuş ve 1.0ohm Caliburn A3S Doldurulabilir kartuş pakete dahildir.

Kutu İçeriği

1 x Caliburn A3S mod
1 x 0.8ohm mesh kartuş
1 x 1.0ohm mesh kartuş
1 x Kullanım Kılavuzu