WhatsApp Sipariş Hattı
×

EsigaramTr Özel Arama Motoru

VampireVape Applelicious 10ML Daha büyük görüntüle

VampireVape Applelicious 10ML

021PMT229

Yeni ürün

Kullanım Oranı: %6 ila %11 arasıdır.
Demleme Süresi: 2 Haftadır.
Aroma İçeriği: Tatlı ve sulu ekşi yeşil elma

Daha fazla bilgi

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 12 Ağustos Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Mng Kargo : 20,00 TL (400 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 15 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 15 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 0,45 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


15,00 TL

İstek listesine ekle

Daha fazla bilgi

VampireVape Applelicious 10ML yeşil elmayı sevenler için istedikleri aroma bu şişede demleme süresi ve kullanım oranlarına göre yapılacak likit harika olacak.

VampireVape firması tarafından üretilen ve oldukça tercih edilen aromalar arasında bulunan VampireVape Applelicious aroması, e-sigara ve pod kullanıcıları arasında oldukça popüler bir hale gelmiştir. 10 mililitrelik yeşil bir ambalaj ile paketlenen Applelicious aroması VampireVape firmasının nadide ürünlerindendir.

VampireVape, İsviçre'de kurulan ve 2017 yılından itibaren üretime başlayan bir e-likit ve aroma üreticisidir. E-sigara kullanıcılarının artması ile aroma ve likit çeşitliliğine duyulan talebe karşılık vermek amacı ile onlarca aroma içerikli likitler ve aromalar üreterek İsviçre'den dünyanın hemen hemen her ülkesine teslimat yaptılar.

Bu sayede adını tüm dünya e-sigara kullanıcıları sayesinde oldukça güzel bir şekilde duyuran firmanın en popüler aroması Heisenberg aroması olurken, Key Slime Pie, Pinkman ve Applelicious gibi diğer aromalarda oldukça tercih edilen aromalar arasındadır.

VampireVape Applelicious Aroması

Applelicious aroması, VampireVape firması ürünleri arasında e-sigara kullanıcıları tarafından oldukça rağbet gören aromalar arasındadır.

Yeşil kutulu bir paketlemeye sahip bu likitin içeriğinde elma olurken, elma aromasının detayları şu şekildedir;

  • Sert ve kütür kütür
  • Bir elmanın en sulu hali
  • Yüzünüzü ekşitecek kadar mayhoş

Applelicious aroması, ekşi tat tonları ile diğer aromalardan ayrılarak e-sigara kullanıcıları arasında popüler hale gelmiştir.

Kullanım Oranları

Applelicious başta olmak üzere birçok popüler likiti ve aromayı üreten firma, hafif ve orta ağırlıkla likit ve aroma üretimi yapmaktadır. Bu yüzden Applelicius aromasını base ve n-base ile karıştırırken ideal bir seviye kadar kullanmalıyız. Çok yoğun bir ağırlığı olmayan ve içimi oldukça ferah olan Applelicious aromasının kullanım oranı %6 ve %11 arasında olmalıdır. N-base veya base yoğunluğuna göre ayarlayabilirsiniz.

Demleme Süresi

Applelicious aroması, diğer aroma ve likitlerinde olduğu gibi demleme için ortalamadan biraz daha fazla bir süre gerektirir. Bu sayede geçen süre ile birlikte daha iyi demlenen ve tat oturumu sağlanan Applelicios aroması için ideal tavsiye edilen demleme süresi 2 hafta, 14 gündür. Onuncu günden itibaren tatmaya başlayarak ideal tat seviyesi yakalanana kadar demleme sürdürülebilir.

Write a review

VampireVape Applelicious 10ML

VampireVape Applelicious 10ML

Kullanım Oranı: %6 ila %11 arasıdır.
Demleme Süresi: 2 Haftadır.
Aroma İçeriği: Tatlı ve sulu ekşi yeşil elma

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle