WhatsApp Sipariş Hattı
×

EsigaramTr Özel Arama Motoru

VampireVape Attraction 10ML Daha büyük görüntüle

VampireVape Attraction 10ML

021PMT230

Yeni ürün

Aroma Kullanım Oranı: %7 ila %11'dir
Demleme Süresi: 2 Haftadır
Aroma İçeriği: Koyu kırmızı orman meyveleri ve mentol

Daha fazla bilgi

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 01 Temmuz Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Mng Kargo : 10,00 TL (400 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 15 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 15 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 0,45 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


15,00 TL

Daha fazla bilgi

VampireVape Attraction aroma e sigara kullanıcıları tarafından ferah ve aromatik olması nedeni ile oldukça rağbet görmüştür. Nane ve mentol ile birlikte karışan meyve tadları Attraction aromasının VampireVape aromaları arasında favori aromalar listesine girmesini sağlamıştır.

2012 yılından itibaren Avrupa menşeili olarak üretime başlayan ve üretimlerini İsviçre'de yapan VampireVape firması, e-sigara kullanıcı sayısının artması ile birlikte farklı likit ve aroma çeşitliliği sağlayan firmalardan biridir. Likit üretiminin yanı sıra, likit yapmak için gereken aromayı da üreten ve satışa sunan firma, seneler içerisinde e-sigara kullanıcıları tarafından güven duyulan ve sıkça tercih edilen firmalar arasındadır.

VampireVape Attraction Aroması

VampireVape firmasnın birçok favori ve çok satan aromalarının arasında olan bu aroma, zengin tadı ve tüketiciye sunduğu ferahlık ile öne çıkmıştır.

Nane ve mentol ile birlikte yoğun meyve tadı sunan aromanın içeriği şu şekildedir;

  • Mentol
  • Böğürtlen
  • Ahududu
  • Karadut
  • Yaban Mersini

Zengin kırmızı orman meyvesi içeriği ve mentol karışımı ile ferah ve zengin bir tat sunan bu aroma, e-sigara kullanıcıları arasında oldukça popülerleşmiş ve en çok tercih edilen aromalar arasına girmiştir.

VampireVape Attraction Kullanım Oranları

Firmanın Ppyasaya sunmuş olduğu tüm aroma ve likitler orta ağırlıktadır ve aşırı hassas bünyeye sahip kullanıcılar dışında boğma etkisi göstermez. Orta ağırlıkta olmasının sonucunda bu aromayı base veya n-base içerisine karıştırırken ideal ayarda orta çoklukla karıştırmalısınız. Bunun için firmanın önerisi %7 ila %11 oranında olsa dahi, kullandığınız base ve n-base içeriğine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Demleme Süresi

Demleme süresi, likit üretiminde en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir. Kullanılan aroma ve base veya n-base içeriğine göre değişiklik gösterebilir. Firmanın tüm aromaları gibi bu aroma da ortalama demleme süresini takiben demlenebilmektedir. Attraction aroması için tüketicilerine önerdiği ortalama demleme süresi iki hafta, on dört gündür. Onuncu günden itibaren tadılarak kontrolü yapılabilmektedir.

Write a review

VampireVape Attraction 10ML

VampireVape Attraction 10ML

Aroma Kullanım Oranı: %7 ila %11'dir
Demleme Süresi: 2 Haftadır
Aroma İçeriği: Koyu kırmızı orman meyveleri ve mentol

Şu anda müşteri sorusu yok.


Sorunuz ekibimize başarıyla gönderildi. Soru için teşekkürler!
Zorunlu*
Formu Gizle