WhatsApp Sipariş Hattı
Yeni Vaporesso Eco Nano Kartuş Daha büyük görüntüle

Vaporesso Eco Nano Kartuş

Yeni ürün

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 31 Olabilir Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Aras Kargo : 60.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 525 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 525 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 15.75 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


525.00 TL

İstek listesine ekle

Daha fazla bilgi

Eco Nano pod kiti ile kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Bir MTL (Ağızdan Akciğere) inhalasyon deneyimi sunmak için hazırlanan bu kartuşlar, aromayı artırmak için entegre bir Corex mesh coil ile donatılmıştır.

Vaporesso Eco Nano Yedek Kartuşları
XL 6ml Kapasite
MTL Nefes Al
Alt Dolgu
Mesh Coil Yapısı
Yerleşik Coiller

Eco Nano podunuzu alttaki doldurma portundan doldurmak çok kolaydır, sadece tıpayı çıkarın. Dolumlardan bahsetmişken, %50 VG veya daha yüksek PG oranına sahip likitler kullanmanızı öneririz. Mesh coil tasarımı, likitinizin hızlı ve homojen bir şekilde ısınmasını sağlar. Coil entegre olduğundan, ayrı coil değişimlerine gerek yoktur. Coiliniz ömrünün sonuna ulaştığında, tüm pod'u değiştirmeniz yeterlidir. Daha sıkı bir nefes için 1.2 Ohm direnç seçeneğini veya daha havadar bir his için 0.8 Ohm pod'u tercih edin.

Paket İçeriği

2 x Vaporesso Eco Nano Kartuş