WhatsApp Sipariş Hattı
Yeni Vaporesso Xros 4 Pod 1000 mAh Daha büyük görüntüle

Vaporesso Xros 4 Pod 1000 mAh

056PMT2065

Yeni ürün

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 1375 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 1375 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 41.25 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


1,375.00 TL

İstek listesine ekle

Daha fazla bilgi

Birlikte verilen 0.4ohm XROS pod, yükseltilmiş COREX 2.0 teknolojisine sahiptir! Bu yükseltilmiş COREX 2.0 teknolojisi, orijinali temel alır ve daha iyi bir pod ömrü ile daha fazla lezzet ve buhar üretimi sunar!

Bobin içindeki ağ ızgarasında yapılan rafine ayarlamalar, sıcaklık eşleşmesinin optimize edilmesini sağlar. Bu da daha hızlı coil ısınması ve daha iyi tat sağlar. Coil içindeki pamuk da daha iyi fitilleme ve yanık vuruşların önlenmesi için yükseltilmiştir.

XROS kapsüllerinde kolay bir üstten doldurma sistemi bulunur. Bunlar 3 ml kapasiteye sahiptir.

AXON pulse teknolojisi, gücün yonga seti tarafından sürekli olarak artırıldığı anlamına gelir. Bu, mevcut pil seviyesinden bağımsız olarak düzenli ve tutarlı bir vaping deneyimi yaşamanızı sağlar. Böylece ilk pufunuzun tadı bir öncekinden daha iyi olacaktır!

 

PAKET İÇERİĞİ

1 x XROS 4 Pod

1 x XROS Serisi 0.4Ω MESH Kartuş

1 x XROS Serisi 0.8Ω MESH Kartuş

1 x C Tipi Şarj Kablosu

1 x Hatırlatma Kartı

1 x Kullanım Kılavuzu ve Garanti Kartı