WhatsApp Sipariş Hattı
Yeni Vaporesso Xros Pro Pod 1200 mAh Daha büyük görüntüle

Vaporesso Xros Pro Pod 1200 mAh

056PMT2041

Yeni ürün

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 1250 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 1250 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 37.50 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


1,250.00 TL

İstek listesine ekle

Daha fazla bilgi

XROS PRO gerçekten iyi yapılmış bir cihaz. Vaporesso bununla esneklik gösteriyor. Üst düzey bir cihaz gibi hissettiriyor, ancak daha da iyi. XROS PRO'nun tıbbi sınıf hissi verdiğini söyleyecek kadar ileri gidebilirim. Toleranslar, uyum ve bitiş mükemmel.

Cihaz görsel olarak da çekici. Bazen kendimi sadece ona bakarken buluyorum. Birkaç renk aldım ve en çok "kırmızı "yı beğendim. Daha çok bastırılmış bir kırmızıya benziyor, tıpkı diğer renklerin de aynı olgun renklere sahip olması gibi.

Yüzey, pürüzsüz ama kaygan olmayan cilalı ama fırçalanmış alüminyum hissine sahip. Ön panel daha parlak ve biraz parmak mıknatısı gibi. Fark etmeyebilirsiniz ama bu ön panel gizli bir OLED ekranı gizliyor. Dijital okuma sanki metalin içinden geliyormuş gibi görünüyor. Ne yazık ki okuma, yaşlanan gözlerimin ihtiyaç duyduğu kadar net değil. Yine de hoş bir dokunuş ve elinizde bulundurmak için sağlam bir cihaz.

Ancak XROS PRO, onun gibi cihazlardan daha ağır! Bir AIO hissine daha da yaklaşıyor. İlk başta ilk üç versiyona benzese de gözle görülür bir boyut farkı var. 24,4 mm x 18,45 mm x 119,7 mm boyutlarında ve 86 gram ağırlığında. Bu cihazı ayağınızın üzerine düşürmek istemezsiniz. Karşılaştırma yapmak gerekirse, XROS 3 23,6 mm x 13,7 mm x 115,1 mm boyutlarında ve yalnızca 45,7 gram ağırlığındadır. PRO, XROS 3'ün neredeyse 2 katı ağırlığında!

  

Kutu İçeriği

1 x XROS PRO Pod
1 x XROS Serisi 0.6ohm Mesh Kartuş
1 x XROS Serisi 1.0ohm Mesh Kartuş
1 x C Tipi Şarj Kablosu
1 x Hatırlatma Kartı
1 x Kullanım Kılavuzu ve Garanti Kartı