WhatsApp Sipariş Hattı
Vaporesso Aurora Kartuş Daha büyük görüntüle

Vaporesso Aurora Kartuş

099PMT75

Yeni ürün

Paket İçeriği: 2 Adet Vaporesso Aurora Kartuş

2'li paketler halindedir.

Daha fazla bilgi

Bu ürün çok yakında stoklara eklenecektir.

En geç 19 Nisan Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Mng Kargo : 60.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 100 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 100 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.00 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


100.00 TL

İstek listesine ekle

Bilgi kartı

Tank Kapasitesi 2 ml
Kutu İçi Adeti 2 Adet
Ohm 1.3Ω

Daha fazla bilgi

Cepte taşıma kolaylığı ve görünüş bakımından oldukça sevilen ve elektronik sigara sevenlerin çoğunun kullanmış olduğu Zippo çakmak görünümlü ufak elektronik sigaranın bu Vaporesso Aurora Kartuşu da kendisi kadar kaliteli bir üretime ve yapıya sahiptir. Alanların bir daha aldığı ve kalitesi bakımından, kullanım bakımından, üretim bakımından da oldukça sevilen Aurora Kartuşu sizler de çok seveceksiniz.

Vaporesso Aurora Kartuş İnceleme

Uyumluluğu ile sizlerin gözünü dolduracak hem de kalitesi ile de oldukça memnun kalacağınız Vaporesso Aurora Kartuş küçük ama bir o kadar da kaliteli ürün arayanların bir numaralı elemanıdır. Seramik yapısı üzerinde bulunan tellerin pamuğa temas etmediği bir Kartuş, ayrıca yanık tadını asla hissedemeyeceğiniz bir yapısı vardır. Seramik SS316 paslanmaz çelikten yapılan bu Vaporesso Aurora Kartuş, oldukça da kaliteli bir yapıdadır.

2 ml'lik bir POD kapasitesi, Aurora Kartuş'un üzerinde bulunan bir dolgu düğmesi ile bir elektronik sigarada aradığınız, lezzet, kalite ve uyum birleşimini bu kartuş ile yaşayacaksınız. Aldığınız verimlilikten de oldukça memnun olacak ve sürekli almak isteyeceksiniz. 1.3 Ohm Bobin'i ile ayrıca da sizleri memnun edecek olan bu ürün, likit kapasitesi ile de elektronik sigara sevenleri gayet memnun edecek cinsten bir ürün. Kolayca doldurma şişesi ile doldurabileceğiniz bir pod'u, sızıntısız, karışık olmadan rahatça içebileceğiniz bir tasarımı ile sizlerin gözlerine giren Vaporesso Aurora Kartuş, tam size göre bir ürün olacak.